بارفیکس Pullup

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای لایک کردن پست ها.
اخبار

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

دستها و پاها باز تر از عرض شانه

سطح مهارت : متوسط
نوع : استقامت عضلات
تجهیزات : میله بارفیکس
قسمت بدن: شکم – پشت – بازو

[/box]

بایدهای بارفیکس

* گام اول از بارفیکس این است که شانه ها را پایین نگه دارید و آنها را سمت همدیگر متمایل کنید. این کار باعث درگیر شدن عضلات خاص ثبات دهنده در شانه می شود که اگر آمادگی خوبی پیدا کنند به کشش ها، مشت زدن و پرتاب کردن های شما کمک می کنند بدون آنکه دردی به وجود آورند.

* درگیر کردن عضلات شکم خیلی مهم است و به بهره وری از بارفیکس کمک می کند. بدن باید در این حالت باشد:وقتی از میله آویزان می شوید و زانوها را از پشت خم می کنید، باید به طورعادی نفس بکشید و سپس زانوها بالا ببرید تا عضلات شکم سفت شوند. بعد از آن زانوها را به حالت آویزان بازگردانید، اما شکم را در طول اجرای بارفیکس همان طور سفت حفظ کنید.

* براساس توانایی رشد خود را دنبال کنید. چنانچه تا به حال بارفیکس را انجام ندادید، می توانید از این طرح برای پیشرفت استفاده کنید:با بارفیکس کمکی آغاز کنید، یا از دستگاه بارفیکس کمک بگیرید و با کمک یار تمرینی خود بارفیکس بروید که 2 الی 3 ست و 10 تکرار برای شروع خوب است.

بعد از آن باید در بخش منفی حرکت پیشرفت کنید، به طوریکه بخش مثبت را با کمک اجرا کنید، اما بخش منفی را خودتان و با وزن بدن انجام دهید. بخش منفی را باید 4 الی 88 ثانیه طول دهید. این روش را هم 2 الی 3 ست با 100 تکرار اجرا کنید.

زمانی که برایتان تکرارهای منفی عادی شد سراغ بارفیکس بروید و مچ برعکس اجرا کنید. یادتان باشد که تکرارهای زیاد معادل ارتقای قدرت بدنی نیستند، بلکه تکنیک اجرایی کلید کار است. بدنسازان با حرکت بارفیکس می توانند از پاسخ دهی عضلات زیربغل خود مطمئن شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.